Najbliższa kolejka 12 |
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Trampkarze » Inne rozgrywki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
.
W dniach 7 - 12.08.2016 przebywaliśmy na obozie szkoleniowym na obiektach czeskiej Slavii Praga.
Poniedziałek 8.08.2016
Resovia 2002 - Dukla Praga 2003
4-2 ( Cholewa x 2, Popek x 2 )
Domoń - Fluda, Drozd, Klimowicz, Romańczyk - Piestrak, Urbański, Barabasz - Cholewa, Kolano, Grabowski oraz Sielewicz - Kawalec, Kałaska, Droński, Młynarczyk - Pado, Ecker, Popek - Ząbkowicz, Wasilewski, Suknarowski
Resovia 2002 - reprezentacja regionu Czeskie Budziejovice 2002
1-3 ( Barabasz )
Świder - Sonciński, Drozd, Kałaska, Nieradka - Szymkiewicz, Wolański, Bibro - Usarz, Świerad, Szymański oraz Domoń, Grabowski, Szalony, Fluda, Barabasz
Resovia 2002 - reprezentacja regionu Czeskie Budziejovice 2003
2-5 ( Suknarowski x 2 )
Sielewicz - zaw. testowany, Droński, Pado, Romańczyk - Piestrak, Urbański, Kyciński - Najsarek, zaw. testowany, Kolano oraz Dziedzic, Fiałek, Sęga, M.Krasoń, Młynarczyk, Borkowski, Cyc, Kumorek, K.Krasoń, Suknarowski
Wtorek 9.08.2016
Resovia 2002 - Tempo Praga 2002
7-1 ( Świerad x3, Bibro, Szalony, Usarz, Barabasz )
Świder - Sonciński, Kałaska, Drozd, Nieradka - Szymkiewicz, Wolański, Bibro - Świerad, Szalony, Grabowski oraz Domoń, Ecker, Piestrak, Urbański, Barabasz, Kolano, Usarz, Szymański, zaw. testowany
Środa 10.08.2016
Resovia 2002 - Mlada Boleslav 2002
2-3 ( Świerad x2 )
Domoń - Sonciński, Kałaska, Sitek, Nieradka - Szymkiewicz, Wolański, Bibro - Świerad, Usarz, Grabowski oraz Świder, Szymański, Szalony, Barabasz, Ecker, Fluda, Drozd
Resovia 2002 - Mlada Boleslav 2003
7-2 ( Cholewa, Popek x2, Drozd, Kyciński, Najsarek, Młynarczyk )
Sielewicz - Fluda, Drozd, Klimowicz, Romańczyk - Urbański, Piestrak, Popek - Cholewa, Suknarowski, Kolano oraz Dziedzic, zaw. testowany, Cyc, Droński, Młynarczyk, Pado, Ecker, Kyciński, Najsarek, Ząbkowicz, zaw. testowany
Czwartek 11.08.2016
Resovia 2002 - Tempo Praga 2003
10-1 ( Ząbkowicz x3, Kyciński x2, Ecker x2, Kolano x2, Najsarek )
Sielewicz - Cholewa, Klimowicz, Droński, Młynarczyk - Pado, Piestrak, Barabasz - Najsarek, Wasilewski Ząbkowicz oraz Fiałek, M.Krasoń, Sęga, Romańczyk, Borkowski, Urbański, Popek Kyciński, Kolano, Ecker
Resovia 2002 - ACFC Praga 2002
3-1 ( zaw. testowany x3 )
Dziedzic - Fiałek, Cyc, Sęga, zaw. testowany - M.Krasoń, Borkowski, Kumorek - Suknarowski, K.Krasoń, zaw. testowany oraz Droński, Młynarczyk, Romańczyk, Piestrak, Urbański, Pado, Barabasz, Najsarek, Cholewa, Ząbkowicz, Kolano
Piątek 12.08.2016
Resovia 2002 - Bohemians 2002
3-1 ( Wolański, Bibro, Świerad )
Świder - Sonciński, Kałaska, Sitek, Nieradka - Szymkiewicz, Wolański, Barabasz - Świerad, Szalony, Grabowski oraz Bibro, Szymański, Usarz
Resovia 2002 - Bohemians 2003
2-0 ( Ecker, Kyciński )
Domoń - Fluda, Drozd, Kilmowicz, Ecker - Piestrak, Urbański, Bibro - Cholewa, Kolano, zaw.testowany oraz Droński, Romańczyk, Pado, Popek, Kyciński, Ząbkowicz
MKS POGOŃ-SOKÓŁ LUBACZÓW | 0:7 | RESOVIA RZESZÓW |
2016-10-30, 11:30:00 |
||
oceny zawodników » |
|
dzisiaj: 2, wczoraj: 27
ogółem: 556 155
statystyki szczegółowe